Reply on: MatejBA #3360:
Nikde som nepovedal ze mat ten ostrovcek je dobra vec, ani ze by ho mesto nemalo odstranit. Ale vodici musia za seba brat tiez nejaku zodpovednost, nie len furt hadzat vinu na ostatnych. Milion vodicov po celom svete dennodenny nevyjde na ostrovceky, to je len o tom ze dany clovek nemal vobec mat vodicak.
BA2301