Reply on: upravovač fotiek #3073:
Len si tu odložím, ako svoj výkon vidí sám primátor:"Bol som neznámy človek, aktivista, ktorý sľúbil ľuďom nejaké veci v ich meste. Myslím, že som ich aj splnil, v roku 2022 som dostal vyúčtovanie a bol som zvolený ešte silnejším mandátom ako v roku 2018." Čiže sebareflexia veškerá žádná.
(Zdroj: https://dennikn.sk/4660066/primator-matus-vallo-z-hrckovho-odstupenia-sa-stal-jeho-marketingovy-tah/ )

plusmínusautobus
Syn je síce spokojný s MHD, ľahko sa dostane z A do B relatívne rýchlo, ale nerozprával o zlepšení, skôr o udržaní, príp. zhoršení čo sa týka kvality. Ako to vidíte vy?
Pre trollov niekoľko z možných dôvodov: inflácia, vojna, progresívci, smeráci, lebo Fico, lebo Vallo, lebo petržalská radiála, lebo karloveska, lebo Maďari, lebo Slováci, lebo Brusel, lebo Moskva, lebo Ukrajina, lebo bezdomovci, lebo-lebo-lebo...
chorá doba.