Reply on: 810zssk #2815:
A čo keby zachádzala v Hainburgu ku Kulturfabrik? Na konečnú v Hainburgu aj tak nechodí až tak veľa ľudí, čiže tu už by zachádzka bolela menej ako zachádzka vo Wolfsthali.

Akú výhodu by malo nadviazanie na vlaky v ŽST Bad Deutsch Altenburg oproti Wolfsthalu?
zakaznik
Až taká hodnota za peniaze to podľa mňa nie je.