pozorujuc nekonecne prace na racianskej by ma celkom zaujimalo, aku vyhodu prinesie ta casovo asi najnarocnejsia cast prac v podobe kladenia kociek k obrubnikom na okraji cesty.... mna totiz napadaju len same nevyhody.... (teda pre mesto ako spravcu komunikacie, nejaka firma sa urcite nabali aj po dokonceni prac na cisteni a postrekovani buriny vyrastajucej medzi tymi kockami)

Je to podobná stupidita ako Branisko.
zakaznik
Prečo by nestačila tam tretia rúra smerom do Lamača. Vo Viedni sa na Guartier Belvedere vybaví 28 osobných vlakov za hodinu na dvoch koľajach, takže nerozumiem, načo u nás potrebujeme také megalomanské prepojenia.