Tie predajne v centre tiež nefungujú autonómne. Dokonca aj v zdravotníctve treba nejakých zamestnancov.
Sú zamestnanci, ktorí z rôznych dôvodov nepoužijú verejnú dopravu.
Buď využijú onedlho zpaasované parkovanie mimo centra, vallovské paródie na P+R, alebo najneefektívnejšie možne sprevadzkované parkovanie na Filiálke.
Aspoň, že v tom zdravotníctve je tých záujemcov o zamestnanie v bratislavskom regióne viac než dosť.
#najdrahšieparkovanievstrednejeurópe
Sú zamestnanci, ktorí z rôznych dôvodov nepoužijú verejnú dopravu.
Buď využijú onedlho zpaasované parkovanie mimo centra, vallovské paródie na P+R, alebo najneefektívnejšie možne sprevadzkované parkovanie na Filiálke.
Aspoň, že v tom zdravotníctve je tých záujemcov o zamestnanie v bratislavskom regióne viac než dosť.

#najdrahšieparkovanievstrednejeurópe
Ale dobre vedieť že v polovici Európy vlastne nemajú mestá. V takom Londýne, finančnom centre Európy, sa napr. kapitál nekoncentruje vôbec, pretože sa tam do väčšiny mesta nedá pohodlne a zadarmo si doviesť zadok autom a parkovacie miesta sú tam kvantitatívne postačujúce možno pre 10% návštevníkov ak sme optimisti.
si
a inac tie polozky co spominas zrovna problematicke az tak nie su, daju sa rozumne skladovat aj viac ako tyzden (ale ano, chapem ze ak si v bytovke a nemas k dispozicii vhodny priestor co sa teplot a vlkosti tyka, tak ta zelenina moze byt uz tak na hrane)....
u nas jedine co sa neda rozumne kupvat do zasoby su zrovna tie pekarenske vyrobky (chlieb/pecivo)... (to by sa zas ale ak by sa nam tomu chcelo venovat cas dalo dorobit aj doma a v lepsej kvalite)