Reply on: zakaznik #2516:
Ja nehovorím o rezidentských miestach, ale rezidentoch. To sú ľudia čo v zóne bývajú a platia fixný poplatok na rok. Keby si miesta presunul z ulice do garáže, týmto ľuďom výrazne stúpnu náklady pokiaľ ich ročná karta nebude platiť aj v tej garáži.
zakaznik
Keď chcem vo Viedni parkovať dlhodobo, tak za tri minúty nájdem garáž v centre, kde si môžem predplatiť parkovanie na mesiac.
V Bratislave taký stav už nemôže nastať, lebo oficiálna politika je ekodžihád, kruhy na asfalte a balisety.
Čoskoro prídu z Viedne k nám naberať inšpiráciu... Na radnici im odporučia, aby svoje garáže v centre Viedne zasypali, alebo v nich pestovali šampiňóny.