Reply on: Ike #2286:
No, veľa možností tam na výber nie je, parkovanie môže byť buď takto alebo podľa pôvodného režimu.Po rekonštrukcii vozovky sa dá aj s autobusmi jazdiť relatívne OK, i keď v ľavej časti sa v niektorých miestach nachádza kanalizácia, takže ideálne to nie je.
Čo sa týka toho odbočovacieho pruhu, teraz odhliadnuc od iných výlevov zakaznika, kritika je celkom oprávnená. S autobusom idem presne tak, ako napísal, t. j. durch priamo cez odbočovací pruh, čo asi nie je želaný stav.

V SŠA už prišli s nápadom, že vojna by sa mala viesť s predlžovačkami ponaťahovanými na fronte. 
. No je to asi preto, že je úplne rozdbný na cucky. 
zakaznik
Štvrtá vláda doktora Ficu je prvou vládou v histórii SR, ktorá pre občanov niečo pozitívne urobila skôr, než vôbec vznikla.