Reply on: zakaznik #1873:
Vobec nie ale beriem s velkou rezervou slova cloveka co sa sice "vedomostne" venuje energiam ale pritom vyliezol z oil industry.
Vôbec ma neprekvapuje, že reaguješ emocionálne miesto spochybnenia niektorého z bodov v článku.

si
je ale celkom dost pravdepodobne ze sa znizil pocet osobnych aut v danej trase (a pokial to politici myslia s nejakou ochranou zivotneho prostredia vazne, tak toto je zrovna jeden z tych podla mna spravnych krokov)