Reply on: zakaznik #4241:
To nie je v rozpore, pridala sa len možnosť jazdy bicyklov po trati. Ale nie je to pre každého, práve v sobotu som tam bol svedkom toho, ako sytam vykotila neskúsená cyklistka po tom, ako jej vbehlo koleso do žliabku. Našťastie bez úrazu, len konsternovaná.