Reply on: si #4669:
Od 7:00 do 8:00 som tam nepočítal 14 vlakov V JEDNOM SMERE. Pokiaľ viem, tak sú tam len 2 koľaje, každá pre jeden smer. https://anachb.vor.at/
Ak som spravil jiekde chybu, tak rád sa nechám vyviesť z omylu.
No a samozrejme sú tam vlaky rôznych kategórií, Sbahn Rex aj R.
Aj totok som tam videl, čo asi nebude zrovna "súprava s rýchlou akceleráciou" (aj keď je pravda, ze to meškalo):
https://www.bahnbilder.de/bild/oesterreich~e-loks~br-1144/887204/die-neue-1144281-kommt-mit-r-2915.html
No a čo treba v Bratislave medzi dnv a hlst? Raz za 10 - 15 minút osobák. Medzinárodný rýchlik raz za hodinu a sem tam nákladný, čo sa nezmestí na "vyhradenú" tretiu koľaj?
MatejBA
"Vo výsledku sa majú všetky módy dopravy koncentrovať v jednom území – záchytné parkovisko, cyklochodníky, stojany na bicykle, autobusová a železničná stanica."
Ano, drzat autobusovu stanicu asi 300 metrov od vlakovej stanice je tak skvele na prestup