Reply on: MatejBA #4673:
Problém sú ako vždy prachy, na konci článku sa píše stanica pri železnici by si vyžiadala prekládky IS za vyše milión
Miesto toho, aby tam, kde chcu dat docasnu stanicu hned vedla stanicnej budovy, spravili trvalu stanicu... ach jaj tento stat...
810zssk