https://my.sme.sk/nove-zamky/c/autobusova-stanica-v-novych-zamkoch-sa-stahuje-spoje-budu-odchadzat-z-ineho-miesta
"Vo výsledku sa majú všetky módy dopravy koncentrovať v jednom území – záchytné parkovisko, cyklochodníky, stojany na bicykle, autobusová a železničná stanica."
Ano, drzat autobusovu stanicu asi 300 metrov od vlakovej stanice je tak skvele na prestup
Miesto toho, aby tam, kde chcu dat docasnu stanicu hned vedla stanicnej budovy, spravili trvalu stanicu... ach jaj tento stat...
"Vo výsledku sa majú všetky módy dopravy koncentrovať v jednom území – záchytné parkovisko, cyklochodníky, stojany na bicykle, autobusová a železničná stanica."
Ano, drzat autobusovu stanicu asi 300 metrov od vlakovej stanice je tak skvele na prestup
Miesto toho, aby tam, kde chcu dat docasnu stanicu hned vedla stanicnej budovy, spravili trvalu stanicu... ach jaj tento stat...
810zssk