Reply on: zakaznik #4589:
Ten štrkom vysypaný pľac pred domom nie je pozemnou komunikáciou, teda mesto nemá pravdu v tom, že by mal požiadať o vyznačenie parkovacieho miesta (pravdepodobne za patričné výpalné). Na druhej strane si môže kúpiť značku pre vyhradené parkovanie a nainštalovať ju tam, pretože na vlastnom pozemku nepotrebuje súhlas mesta a dokonca ani KDI.
Neznáme zastávky (iba názov z CP)
zakaznik
https://www.facebook.com/share/v/1HWTiZYt39/