Reply on: S499.1023 #4588:
https://www.dpmb.cz/dopravni-nostalgie-2026https://www.dpmb.cz/sites/default/files/infotabule/nostalgie_2026_web.pdf
Párkrát som na tejto akcii už bol, ale či sa tam dá niekde platiť kartou, to neviem. V historických vozidlách som u sprievodcov terminály na karty nevidel.
Neznáme zastávky (iba názov z CP)
S499.1023
Mmch., minulý víkend v Trenčíne na Kukanovej desine ma pobavil nejaký Ossi, cca. 160 cm, celý v maskáčoch a silný hlas, asi sympatizant AfD, ktorý v krčme vykrikoval, že sú povinní prijímať platby QR kódmi, že si to vopred naštudoval. Lenže podstata problému zjavne spočívala v tom, že všetkým tie QR kódy fungovali, len jemu nie.