Reply on: FIZZ #4583:
Je to možné, z tejto zastávky to bolo na konečnú Dlhé Diely cca 350 m (podľa waze) alebo 5 min. pešo. Nikdy som danú linku nevyužil, takže neviem, kde bola predošlá zastávka.
Neznáme zastávky (iba názov z CP)

upravovač fotiek
Kedy budeme mať autonómne tramvaje v Bratislave? V depe a potom aj na bežných linkách v uliciach mesta? Budú skôr ako autonómne autobusy (min. dĺžka 12 metrov, žiadne pidivozítka)?