Reply on: FIZZ #4583:
Je to možné, z tejto zastávky to bolo na konečnú Dlhé Diely cca 350 m (podľa waze) alebo 5 min. pešo. Nikdy som danú linku nevyužil, takže neviem, kde bola predošlá zastávka.
Neznáme zastávky (iba názov z CP)

zakaznik
Sabo je z nich po Hojsíkovi druhý najodpornejší tak som si naňho spomenul.
Snáď bude trolejbusová trať spravená lepšie ako chodníky a obrubníky.