Reply on: Viko #4269:
Priznávam sa že tú zásobovaciu rampu som si nevšimol. Kedysi tam parkovali autá a zásobovanie nemalo problém:8/2022: https://maps.app.goo.gl/rztzv8ubiPgYBq7J8
6/2019: https://maps.app.goo.gl/9gDjBXieFfGP7RBU7
6/2014: https://maps.app.goo.gl/u6jzGanuGa4WDnqd6
Na mojej fotke to skresľuje, ale ako je vidieť na odkazoch z google street view, miesta je tam dosť. Kamióny tam nechodia (ako by sa odtiaľ aj dostali, že?), maximálne nákladné autá, navyše sa nezásobuje 24/7. Ale to aj tak nič nemení na tom, že ten ostrovček je tam zbytočný a jediný jeho účel je aby si vodiči zničili kolesá. A ešte sa prišlo o pár miest kde sa dalo zaparkovať keď si niekto išiel nakúpiť.

zakaznik
Kľudne možno dať štadión hocikde v rozpore s územným plánom.
https://www.yimba.sk/clanky/velky-sen-predsa-len-zije-fc-petrzalka-nasla-miesto-pre-vlastny-stadion-pomocnu-ruku-podava-mesto