Reply on: Oli61 #4163:
zo žilinskej(t.j. od úradu vlády) doľava na šancovú(t.j. smer hlavná stanica) je zakázané odbočenie už veľmi dlho, už na 1- streetview z roku 2012 to je zakázané a myslím, že je to tam už oveľa dlhšie. Teraz sa skúšobne zakázalo ľavé odbočenie z karpatskej(od koliby) na šancovú(smer Račko).
si
za rozumnejsie by som povazoval pridanie klimy pre salon na supravach, ci uz T3 alebo T6 (ono by teoreticky stacilo len na jednom vozni, aspon by to bolo ze ti co maju radi teplo nalezu do toho bez klimy a nebudu sa stazovat na zimu a ti co to teplo nemusia nalezu do toho s klimou