Reply on: jr1961 #3537:
Keď zistíš, že prerobené obchodné prevádzky a krčmy na petržalských terasách sa podľa nového zákona kolaudujú ako byty (bez možnosti sabotáže samosprávou), tak ťa asi od závisti roztrhne. Tam predpokladám nemá Сралло žiadnu právnu kľučku, ako rezidentskú kartu nevydať.



jr1961
Staré barabizne s tým nič nemajú, boli stavané podľa iných noriem. Ale ne nemysliteľné, aby sa teraz porušovali pri novej výstavbe súčasné normy a ospravedlňovalo sa to tým, že predtým to bolo horšie. A je takisto nemysliteľné, aby sa porušovanie noriem dodatočne legalizovalo.