Reply on: gejza #3532:
Nič také ako trvalý pobyt na miestnom úrade samozrejme neexistuje. V prípade ak nemáš vlastnú adresu, budeš prihlásený na trvalý pobyt v obci bez uvedenia adresy. Miestny/mestský/obecný úrad je v tomto prípade miestom na ktoré sa ti doručujú písomnosti, nie je však miestom tvojho trvalého pobytu.
.
zakaznik
Inak samozrejme ako vždy sa tu diskutuje úplne o inom, než bola myšlienka na začiatku vlákna.
Mne išlo o to, že Upravovač Súborov by si želal viac tradičnej a blokovej zástavby, čo je želanie legitímne. Podľa mňa taká zástavba by nevyhnutne na viacerých obytných priestoroch nesplnila kritériá "bytu". Podľa niektorých by bola nehygienická, či čo to tu bolo nižšie uvedené...
Ja som len upozornil len na jeden z množstva spôsobov, ako Team Сралло robí z Bratislavy horšie a drahšie miesto pre život.