Tak po tom, čo na Suchom mýte v júli prášili turistom do xichtu, tak CELÝ MESIAC AUGUST tam bola nainštalovaná táto umelecká inštalácia.
Napadajú mi dve vysvetlenia:
A) majú sebareflexiu a rozhodli sa neprášiť turistom do xichtu
robí na tom ten istý projektový menedžer, čo na petržalskej električke
Nechám to každému na individuálne posúdenie.
Napadajú mi dve vysvetlenia:A) majú sebareflexiu a rozhodli sa neprášiť turistom do xichtu
robí na tom ten istý projektový menedžer, čo na petržalskej električke Nechám to každému na individuálne posúdenie.

Valec
Včera som náhodne šiel okolo, parkovalo tam asi 15 áut.... po troch dňoch celkom slušné (na Komsárkach toľko neparkovalo ani po dvoch mesiacoch).