Reply on: andy27 #2548:
No ja neviem. Akú odpoveď očakávaš na tvrdenie, že v Bratislave nemáme kultúru?Mne sa zdá že sa ti tu proste nepáči a možno by sa mal niekam inam presťahovať. Len aby si nebol sklamaný, keď objavíš že v iných mestách tiež majú bezdomovcov a tiež v mnohých mestách majú autá obmedzenia.

Neviem o tom, že by andy27 škriekal pri vylučovaní áut na Mariahilfer str.
810zssk