Bratislavské Staré Mesto odmieta podzemnú garáž, hoci stromy nevyrúbu
https://bratislava.sme.sk/c/23283119/stare-mesto-odmieta-podzemnu-garaz-hoci-stromy-nevyrubu.html
"Dreviny na Kollárku sú podľa Vagača v správe mestskej časti, o čom svedčia aj štítky s QR kódom pripevnené na kôre stromov."
Progresívny prístup k vlastníckym právam. Načo kupovať. Prišróbuj tabuľku a je to tvoje.
Celkovo nechápem, o čo im ide. V čom je lepšie parkovanie na ulici za 32€ na deň miesto garáže?
https://bratislava.sme.sk/c/23283119/stare-mesto-odmieta-podzemnu-garaz-hoci-stromy-nevyrubu.html
"Dreviny na Kollárku sú podľa Vagača v správe mestskej časti, o čom svedčia aj štítky s QR kódom pripevnené na kôre stromov."
Progresívny prístup k vlastníckym právam. Načo kupovať. Prišróbuj tabuľku a je to tvoje.
Celkovo nechápem, o čo im ide. V čom je lepšie parkovanie na ulici za 32€ na deň miesto garáže?

810zssk
Na druhej strane, Beusáci si za to môžu tak trochu sami keď si nechajú takto skákať po hlave.
Navyše tie dovolenky sa skôr či neskôr vyčerpať budú musieť, takže DPB akurát presúva problém na neskôr, keď tých vodičov bude ešte menej a budú musieť dovolenku všetci čerpať naraz.