Reply on: zakaznik #2429:
Keby bol ten displej dotykový, mohol by si povyskočiť a odkliknúť to
To je po poľsky?
Už len čakám, že to bude vyskakovať vodičom vo vozidlách
To by sme na arrivákov za opačné správanie mohli volať políciu stokrát denne.
zakaznik
Bežný človek si v centre nemôže zavesiť ani klimatizáciu a progresívni diletanti si tento svoj vizuálny smog, debilnú aktivistickú inštaláciu rozložia priamo na nábrežie.