Reply on: TomJ #2308:
Mňa prekvapilo, že Renfe je spolumajiteľom LE. To som fakt netušil.
Z ničoho nič 23.10.2023 rozhodnutím RÚVZ moja "zodpovednosť za priestupok zanikla".

V SŠA už prišli s nápadom, že vojna by sa mala viesť s predlžovačkami ponaťahovanými na fronte. 
ivanbuto
Po rekonštrukcii vozovky sa dá aj s autobusmi jazdiť relatívne OK, i keď v ľavej časti sa v niektorých miestach nachádza kanalizácia, takže ideálne to nie je.
Čo sa týka toho odbočovacieho pruhu, teraz odhliadnuc od iných výlevov zakaznika, kritika je celkom oprávnená. S autobusom idem presne tak, ako napísal, t. j. durch priamo cez odbočovací pruh, čo asi nie je želaný stav.