Reply on: TomJ #2308:
Na celú trasu to samozrejme určené nie je. Každopádne LE si takýchto žiadostí podáva každý rok asi 10, zatiaľ z toho nič nebolo a nevidím dôvod myslieť si teraz bude. Aj keď teda ja by som to veľmi ocenil kvôli dnes chýbajúcemu večernému vlaku z Prahy do Bratislavy ktorý by to suplovalo.

zakaznik
Štvrtá vláda doktora Ficu je prvou vládou v histórii SR, ktorá pre občanov niečo pozitívne urobila skôr, než vôbec vznikla.