Reply on: 3pa3ck3 #2174:
Tranzitujuci cyklisti (ako napr. ja) to obidu cez hradzu na druhej strane. Cyklisti co maju ciel jazdy na nabrezi, alebo Vydrici sa v pohode zmestia na to nabrezie aj s chodcami.
Stačí tam ísť povedzme okolo 17-18 sa pozrieť, aký je chaos, autá blokujú koľajnice, chodcov na priechodoch... hoci teraz tam práve prebiehajú v práce, ale v dôsledku je to rovnaké - jeden pruh sa nemôže využívať a premávka nebude menšia len preto, že tam je menej pruhov...
.
si
na druhej strane, o kolko by si takouto upravou zrychlil verejnu dopravu ? videli by sme z toho aspon 1 minutu uspory v grafikone ? naopak spomalenie individualnej dopravy bez dostupnosti rychlej verejnej ti totiz len utlmi celkovu aktivitu v meste a presunie ju dakam inam (a samotnej ulici a jej obyvatelom by bolo urcite lepsie keby tam miesto aut mali nejaku restiku s terasou, park, ..., len vyznam toho v ramci mesta ako celku by pravdepodobne velmi velky nebol....
+ vies si predstavit ako by to vyzeralo po takejto uprave na uz aj dnes vcelku vytazenom jaskovom rade ?