čo tak zmeniť iba niektoré spoje na 3 tak, že budú krúžiť tulskú a potom sa cez kyjevské dostanú k nemocnici. Jeden taký spoj už ráno ide, a myslím si, že keby tak chodil raz za hodinu (prípadne častejšie ráno a po obede) a spoje, ktoré teraz idú až na vozovňu by ostali, tak by to bolo dobré riešenie. Stále by k nemocnici mali prístup ľudia zo smeru vozovňa a k tomu by získali lepší prístup k nemocnici ľudia z tulskej. Prípadne by sa mohla 3 raz za čas otočiť na internátnej. Je ale otázne, či by nebolo v takom prípade jednoduchšie pre ľudí proste vytvoriť novú linku, ktorá by mala trasu cez tulskú/internátnu na nemocnicu.
.
madarjarko
Čo sa týka návrhu skrátenia liniek 3 a 5 po Tulskú, tak to nemusí byť zlý nápad aspoň v pracovné dni ale jednoduchšie je to podľa mňa obsluhovať v celej trase autobusmi a baterkáčmi. Ešte jedna taká otázka, z kadiaľ bude môcť zohnať DP aspoň 10 autobusov na prevádzku dotknutých liniek?