Reply on: hhh20 #56656:
Tam chodí len spoj L5 7:03 z nemocnice a potom ako L3 7:14 z Tulskej.V minulosti už boli také návrhy aj podnety. Ale neviem sa sám rozhodnúť či by som takú doplnkovú linku z nemocnice na Tulskú a Moskovskú aj urobil alebo nie, na jednej strane vie pomôcť niektorým preplneným vozidlám na L3 a 5 ale zase či by bola dostatočne využitá. Chcelo by takúto vec posúdiť väčšími odborníkmi ako som ja. Keď sa pred niekoľkými rokmi robil plán obslužnosti na ktorom robil aj jeden z mojích vyučujúcich tak tam bol návrh na nejakú takúto linku, ibaže mala byť autobusovou.
Inak tvoj nápad s obsluhou niektorých spojov L3 na Tulskú a naspäť do nemocnice v špičke sa mi páči.
PIT
Článok BBonline.sk (M. Bučko) z 20.05.2011: Tichá privatizácia dopravného podniku?
https://bbonline.sk/ticha-privatizacia-dopravneho-podniku/