Reply on: slovak2018 #56236:
Úplne súhlasím a naozaj tie dva schody v 15Trke nikomu nič nespravia. Naozaj by bolo dobré s touto oblasťou dačo robiť aby tá 15Trka mohla robiť aspoň tie niektoré ranné spoje na 3 a aj z vlastnej skúsenosti z pred niekoľkých rokov boli tie spoje na 3 plné, síce som chodil L6 ale vždy som na Novom Kališti videl ako idú za sebou dve plné 30Trky na 3.A čo sa týka dvojdverákov tak zastávam názor že takéto vozy by ideálne na MHD jazdiť nemali a už vôbec nie na nosných linkách a dokonca nedávno sa jeden z nich objavil aj na 21,22 a 23 a kultúra cestovania strašná a na L1 a L6 ešte horšie

madarjarko
Ešte k prestupom, ak majú linky náväznosti, tak nie je problém veľmi prestupovať a ak zároveň dve nosné linky majú krátke intervaly v špičke tak nie je veľmi problém s prestupom, len si na to treba zvyknúť. Ja pri skoro každej ceste v BB predtupujem a niekedy mi to vychádza aj na 2 prestupy a v Prahe a v Bratislave sú prestupy bežné