Reply on: jg6336 #56213:
Namiesto 8 chodí len tá 7 cez víkend Keď som ja navrhoval linkové vedenie tak som rozmýšľala že by som 8 zrušil a dal len 7 na Internátnu ale nakoniec by som to tak spravil že 8 (návrh ako 7 na Tulskú) by som dal cez víkend raz za hodinu a na Internátnu by premávala nová parciálna linka 8 cez Okružnú
madarjarko
Čo sa týka tých dvoch víkendových spojov tak z Fončordy sa nedá veľmi dobre dostať na ten 7:00 z AS (7:15 zo Sládkovičovej) ale pri tom 15:10 (15:23 zo Sládkovičovej) sa už dá z Fončordy pekne prestúpiť z troleja 5.
Pri niektorých spojeniach ešte iných odporúčam viacej prestupovať (29. Augusta)
Ja ešte idem upraviť jeden zo svojich návrhov linkového vedenia a skúsim to nejako dostať časom na Mesto a navrhnúť to. MHD BB už cez 30 rokov nie je v dobrom stave a za posledných 20 rokov sa ešte zhoršila v tom že sa niektoré linky rozťahali po celom meste