Tak v tom predchadzajucom vypocte som si neuvedomil, ze tarifa je neprestupna, takze 7 bol asi podhodnoteny vypocet.
Ale ine som chcel. V Prahe je momentalne nedostatok vodicov (nechodi metro). A predvcerom som videl autobus s tabulkou "Tento vuz ridi v ramci vypomoci ridic DP Ostrava". Co keby poslala nejakych aj BB, ved je to (snad) ten isty vlastnik. Aspon by bystricki vodici videli, ako vyzera MHD.
Ale ine som chcel. V Prahe je momentalne nedostatok vodicov (nechodi metro). A predvcerom som videl autobus s tabulkou "Tento vuz ridi v ramci vypomoci ridic DP Ostrava". Co keby poslala nejakych aj BB, ved je to (snad) ten isty vlastnik. Aspon by bystricki vodici videli, ako vyzera MHD.
Kami
linka 2: Nie je tam diera, je to obycajny prazdninovy CP s vlozenym skolskym vozidlom. Kedze ide 5-7 min po predchadzajucom, vozi tak 5 ludi.