Tak v tom predchadzajucom vypocte som si neuvedomil, ze tarifa je neprestupna, takze 7 bol asi podhodnoteny vypocet.
Ale ine som chcel. V Prahe je momentalne nedostatok vodicov (nechodi metro). A predvcerom som videl autobus s tabulkou "Tento vuz ridi v ramci vypomoci ridic DP Ostrava". Co keby poslala nejakych aj BB, ved je to (snad) ten isty vlastnik. Aspon by bystricki vodici videli, ako vyzera MHD.
Ale ine som chcel. V Prahe je momentalne nedostatok vodicov (nechodi metro). A predvcerom som videl autobus s tabulkou "Tento vuz ridi v ramci vypomoci ridic DP Ostrava". Co keby poslala nejakych aj BB, ved je to (snad) ten isty vlastnik. Aspon by bystricki vodici videli, ako vyzera MHD.
Kami
Okrem toho sa grafikon menil aspon 2 krat. Bol som svedkom ako sa vodic pozeral na zastavkovy CP, lebo z nejakeho dovodu nemal vzorak :))