Este k dnesnej navsteve chalanov z ba.imhd.sk u nas.
Bystrica sa ukazala rozpacito. Trolejbusy bez VP vyzerali odpudzujuco - 1508, 1526!, ale aj 1517. Hoci pocit z jazdy bol OK.
Nakladnostou sa BB vyrovna len bratislavskej MHD.
Napravili to len autobusy. Stretali sme samu 741, 961, Citybusy.
Aj 732 su OK, nemali sme "stastie" na 006AG.
Bystrica sa ukazala rozpacito. Trolejbusy bez VP vyzerali odpudzujuco - 1508, 1526!, ale aj 1517. Hoci pocit z jazdy bol OK.
Nakladnostou sa BB vyrovna len bratislavskej MHD.
Napravili to len autobusy. Stretali sme samu 741, 961, Citybusy.
Aj 732 su OK, nemali sme "stastie" na 006AG.
Majkl
Plexisklá sú samozrejme prínosom, ale je to zasa polovičaté riešenie, pretože neumožňujú rýchly prístup k CP (pri zmene), je potrebné uvoľniť 4 šrouby. A až čas ukáže, či sú odolné voči vandalom.
Myslím, že kritika by mala pôsobiť motivujúco, najmä ak je opodstatnená, na druhej strane viem, ako občas dokáže kritika napáliť.