Reply on: Majkl #2852:
V Prešove sa pravdepodobne bude taktiež pokuta pri zaplatení vo vozidle alebo do niekoľkých dní znižovať. Oproti iným podnikom však len zo súčasných 1000 na 800 Sk. Na DP existuje názor, že pokuta nemôže byť nižšia ako dvojnásobok mesačného cestovného, inak je to nezmysel.
Kami
Aby nedoslo k omylu, to ze mame dobre vztahy s niektorimi pracovnikmi neznamena, ze sa s inymi nenavidime.