Reply on: LUK #2577:
Odlepili aj v Prešove. Konečne už vieme, že ten nešťastný (šťastný) prenasledovaný mládenec vďačí vzniknutej situácii práve AXE 
Re #2578 Majkl: Jedná sa o takúto reklamu --> http://citybus.cz/kosice/fotografie/gallery.php?akce=ukaz&media_id=279
PIT
Kto vie, možno že už nejaký majú odložený v tom ich múzeu (tam som nikdy nebol). Ale neviem si predstaviť, či by sa u nich našiel niekto, kto by prišiel na takúto myšlienku a dokázal ju i presadiť do reality a či by bol ešte o to záujem (však u veľkého množstva ľudí stratili dôveru aj pre denné prepravy do práce, či školy).