Otázka do pléna:
Uvažovali ste už niekto nad tým, že nebolo by zlé, keby BBDS zachovala jeden Ikarus 280 ako historické vozidlo? Ja myslím, že by to nebolo na škodu.
Uvažovali ste už niekto nad tým, že nebolo by zlé, keby BBDS zachovala jeden Ikarus 280 ako historické vozidlo? Ja myslím, že by to nebolo na škodu.
Majkl
Ad Emtest: lebo je to Emtest, a ten nikdy nebude fungovať bezchyby...
Ad vylepovači: BBDS nemá pracovníka, ktorý by bol zodpovedný za výlep CP (úspora nákladov).