Otázka do pléna:
Uvažovali ste už niekto nad tým, že nebolo by zlé, keby BBDS zachovala jeden Ikarus 280 ako historické vozidlo? Ja myslím, že by to nebolo na škodu.
Uvažovali ste už niekto nad tým, že nebolo by zlé, keby BBDS zachovala jeden Ikarus 280 ako historické vozidlo? Ja myslím, že by to nebolo na škodu.
460-049-8 BB-PO
T-BUSOV.