Pre tych co nejakou nahodou este neboli v Brezne tu mam fotocky:
http://kamim.host.sk/fotkyine.htm#brezno
Je tam 596AJ s anjelom aj vozidlo DPB s.r.o.
http://kamim.host.sk/fotkyine.htm#brezno
Je tam 596AJ s anjelom aj vozidlo DPB s.r.o.
Danny
2. Este mala zaujimavost. Cca pred mesiacom som pocul asi na Exprese, ze v Prievidzi chcu postaviit trolejbusy. Cosi hovorili s grantom z EU. Otazne je ci by ho ale dostali. Investicia v hodnote 1 miliardy!
3. RE Petik- CENA LISTKA 14 Sk ?! Su nenazrani jak svine! Uz je to na hranici uzernictva! A prachov sa im z toho sype a chcu este viac hrabat!!! Mali by si najprv vo svojom chlieve urobit poriadok. Pochybujem ze by im okres. urad odsuhlasil taketo zvysenie, lebo ak ano, uz by sa platilo tych 14 Sk.