Pre tych co nejakou nahodou este neboli v Brezne tu mam fotocky:
http://kamim.host.sk/fotkyine.htm#brezno
Je tam 596AJ s anjelom aj vozidlo DPB s.r.o.
http://kamim.host.sk/fotkyine.htm#brezno
Je tam 596AJ s anjelom aj vozidlo DPB s.r.o.
Petik
Mal som na mysli vekovu strukturu. Ze by mohlo byt nizkopodlazakov viacej suhlasim, ale neznasam nepohodlne Agory.
Mat3j: Proti Ikarusom samozrejme nic nemam, minule som tu odporucal nostalgicku Ikarusovu linku. Len v BB maju povest starych raroh.:) To nebola kritika radu 400, ktory dobre poznam.