Discussion Forum › Off-Topic Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
... Nevie niekto čo sa stalo dnes okolo 17. tej hodine na konečnej zastávke električiek na Važeckej na jazere? Ostala tam suprava stáť na výstupnej zastávke - po chvíle tam prišla aj záchranka, a potom aj dispečer .. ? Zdržalo to asi trochu aj dopravu.. ?
Reply on: 5 #7011:
Vďaka za info o tej 406+407, akosi zmizla... ? Opravíme.
Vážení fotografi,
keby ste náhodou nemali inšpiráciu, čo fotiť pre tento web, tak vedzte, že som tu nenašiel žiadnu fotku hokejovej 376+377 ani červenej podravkovej 406+407 (pri tejto súprave nie je ani info o CVR v katalógu). Taktiež mi tu chýba nejaké foto kreatívnej 400+401 už z premávky.
?
http://www.webnoviny.sk/ms-hokej-2011/francuzska-vyprava-kupila-letenky-do/337706-clanok.html

"Hokejisti Francúzska majú zabukované letenky na majstrovstvá sveta namiesto do Košíc do Krakova. Chybu urobila agentúra, ktorá im robila rezerváciu cestovných lístkov"... ?
Reply on: VLK #7006:
páni ste mimo, to je jasné Braillovo písmo ?
Reply on: gabo5607 #7005:
hra pre deti : pospájaj body a obrázok si vyfarbi ?
Reply on: gabo5607 #7005:
preveliký omyl... jedná sa o binárky kód, ktorá obsahuje aj údaje pre čítačku, či linka prechádza okolo STEEL arény a cez ktoré P+R parkoviská ?
V Košiciach je nová databáza infopanelov. Linky na nich sú zakódované do čiarových kódov, kvôli obavám z teroristického útoku počas majstrovstiev. Každý cestujúci obdrží snímač čiarových kódov, ktorý namieri na infopanel autobusu, prichádzajúceho do zastávky. Následne sa mu na displeji snímača ukáže linka, a tak sa dozvie, či je mu vhodná alebo nie. Prikladám aj ilustračné foto, dnes s novou databázou behá už vozidlo 3323
http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=96ec81b7649e03a84661528f3c36aaf0
?
Reply on: 5 #7001:
....rozdiel je viditelný jasne... ev. čísla vozov sú na rozličnom mieste... 394 - pred logom, 395 - až za logom.. smutné, že ešte len 4 vozy T3 majú nový náter, nový dizajn - a už sú aj v tom rozdiely, no coment.. ?
Nemáte náhodou niekto stiahnuté v pdf z dpmk.sk to posledné oznámenie o mimoriadnej linke do depa? ?
Reply on: 5 #7001:
možno je to v manuáli inak rozmiestnené pre predný a zadný vozeň ?
Reply on: AutobusovyManik #6993:
Google mapy často vypisujú bludy, to tak, keď z ameriky robia košickú mapu ? Ja používam mapy.atlas.sk , tá je o čosi lepšia
Reply on: Astor #6997:
nehoda 525 bola 3.9. v roku 2004, len chyba
Ludia, priznajte sa, kto už ma doma na zachode nalepenu samolepiacu schemu liniek z busu? ? ?
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=9856&gi=0&gn=1000&gs=c&gsd=&ghv=4006
asi tu bude zlý dátum, keďže prvá fotka po prehliadke je z 11.6.2005 a ešte v starom nátere je zachytený 3.9.2005 ?
Reply on: 5 #6995:
Konkrétne od 22. mája 2007 ?
Reply on: AutobusovyManik #6993:
Premenovanie od roku 2007.
Ulica J. Pavla II. 😉

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.