Reply on: Andy #9839:
na 208 je to ine, lebo tam je cez tyzden 11. poradi + 12. 13. nocne. A aby nedoslo k omylom na vypravny tak tak isto su oznacene aj cez vikend.Inak pred touto idiotskou zmenou grafikonov na elektrickach NEEXISTOVALO, ze linka ma "dieru" v poradiach. Dokonca to neexistovalo ani na autobusoch.
To len teraz mame 12/1.-7. a 11.-17. a 11/9., ktora robi vecer kazdy den iba 2 kola. Co robi potom to netusim, asi robi 408.
) Popoludni voz nahradil 7805-06
M: ZV 7829; ZV 7834; 7737-38/ vsetko 6; 7805-06/10
:o)
frenky
Na 96 pozeram, ale zmenu nevidim. Taktiez sa nic nemenilo ani na 95,91,90 a ani na 81.
Ale akoze uplne ma dorazili tie elektricky...
Tak toto ma doraza uz uplne:
od 2.9.2003 budu existovat na 12tke poradia: 1.-7. a potom az 11.-17. a kde su 8.-10.????? Hehe to sa da vyjdarit jedine slovkami MADE IN DPB
Cize celkovo bude na 12 rano 14 vozov.