Dnes bola v garazi sranda, na obed zrusil jeden mechanik s dlhou karosou TAM 4407, takze TAMov nam ubuda.. (inak brzdna draha 11m !!!)
Ad J - par mechanikou teraz urcite pojde do prdele 8))
Ad Elektricky - suhlasim, ze koncenie v polke trati je blbost, tym debilom nevysvetlis ze nejdes dalej lebo ides inde, najma cez weekend a vnoci su ludia dost "husty"..
Co sa tyka dojazdov suhlasim ze je blbost ist zo vzdialenejsej konecnej..
Ad Rusenie/Zmeny Liniek- objednavatel je mesto a ked ludia nezacnu tlacit na uradnikov ktory nikdy nesli MHD, ze chceme dopravu tak postupne zrusia vsetko..
Ad J - par mechanikou teraz urcite pojde do prdele 8))
Ad Elektricky - suhlasim, ze koncenie v polke trati je blbost, tym debilom nevysvetlis ze nejdes dalej lebo ides inde, najma cez weekend a vnoci su ludia dost "husty"..
Co sa tyka dojazdov suhlasim ze je blbost ist zo vzdialenejsej konecnej..
Ad Rusenie/Zmeny Liniek- objednavatel je mesto a ked ludia nezacnu tlacit na uradnikov ktory nikdy nesli MHD, ze chceme dopravu tak postupne zrusia vsetko..

J
Dnes na 93:4828. Takže jazdí, ale zvuk jej motora hovoril, že by nemal. Ako keby mu prevodovka nehádzala rýchlosti. Strašne to hučalo a vodič išiel tak, že do polovice vzdialenosti medzi zatávkami prídával a potom to došiel na prázdno. No a okrem iného mala otrhnutý výfuk. Nehučalo to, len koniec bol o takých 15cm nižšie ako obvykle.
V pondelok bude Mišo Milata na JOJke o 21:50, zrejme Črepiny. Bude to o rušení dotácií.