To je zvlastne, stale ked idem okolo, NP zalozak stoji pod mostom. Ked tam boli 2 od zajazdov, tak tam viac neboli ako boli. Cimze to len bude...?
Citaro 2020 dnes na 50/6 alebo /12 (prave teraz Trnavska smer Aupark).
x-RM-x