Reply on: jsk #95241:
Stálo sa dlhšie, aspoň v smere do mesta, mal som L39, o 20:45 som išiel okolo a ešte sa len mega žeriav ála DPB rozkladal. Niekto zle odhadol situáciu, pretože auto z koľajiska skúšali dostať aj dve mestské odťahovky, ktoré boli na také auto jednoznačne slabé a nemali ani tak ďaleký dosah ramena. Prítomná aj TV JOJvon z mesta sa stálo len minimálne, prvý voz bol 7799-800 a posledná z 5tich bola 7761. Následne už cestou L39 do mesta tam neboli. Do mesta stála ako prvá dojazdová súprava 7783-84.
Ako ND bol aj DZV 1628, ale zle označený, bez linky a s cielom Šafárikovo nám. Tesne pred ním išiel aj elinový ZV 7706 ako L4
(dovtedy stáli vo vozovni), hoci nehoda sa stala cca 19.45 +- 10 min.
smer mesto, nemáš začo
kacka
tu je ta dnesna (teda uz vcerajsia) 95
http://213.215.107.205/fotoalbumy/304/550/mf_304550375_5549d5759ef93d48c8625d1a2435a933.jpg