dnes rano na 63 boli 1633 1634 1635 1638 1507 1509 1511 ? dufam ze 4 dverove medaky na 63 ostanu to sa snad nebude nikto stazovat a DPB bude mat dobry bod jak to pekne zorganizoval ?
Aktualne nehoda auto vs T6A5 v Dubravke na priecesti medzi zast. Švantnerova a Damborského v smere do mesta. V kolone uviazli 7927+28, 7745+46, 7789+90 a nejaka T3G. Už sa to hýbe.
Chválim, že jeden z vodičov na linke 59 viac uprednostnil záujmy cestujúcich a nezastavil až pri označníku Nemocnica Antolská, ale asi o 20 metrov skôr, tam kde sa vychádza hore po chodníku k nemocnici. Pre zdravého jedinca to bol síce len málo významný čin, ale ide o princíp, keďže na predposlednej zastávke aj tak len vzácne niekto čaká na autobus. ?
doplnenie aj mojho prispevku:
68-4838
84-4216/5
88-1204/6, 1212/7(poobede)
a este mam jednu otazocku, ak je autobus vybaveny nastupnou plosinou pre vozickarov, ma vodic povinnost ju vybrat ak nastupuje vozickar?dnes sa stala taka situacia v 1219, nastupoval vozickar, vodic mu naklonil voz(nemal elektricky vozik, tlacila ho nejaka pani) a mal velke reci na to, ze mu mal vodic spustit plosinu, ze si zanedbal povinnost, neviem ako to funguje? Podla mna nemal ten vozickar problem s nastupovanim ved s nim bol doprovod a voz mu vodic naklonil...
kecho
39 – 1636/2
59 – 2413/4, 2810/.., 2618/..
68 – 4829/14, 4214/..
83 – 4835/..
84 – 4855/1, 4832/3, asi4830/4, 4811/5, 4392/6, 4838/7
88 – 1208/4, 1202/7, 1620
94 – 4827/.., 4134
99 – 4112/3, 4503/4, 4141/.., 4115/..
191 – 4501/..
Re #95018 peto1622: neviem, či má povinnosť (aj keď niečo také zahradkár tento rok prezentoval), ale myslím si, že by mal, ak ho vozíčkar požiada...