Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: JohnyButrel #92618:
Povedali ale aj v septembri ktorého roku?
Reply on: JohnyButrel #92618:
DPB fakt riadne rozhadzuje. Nie len že čisstenie stojí za velké Hovno ale aj oblečenie pre vodičov je šmejd
AHOjte, chcem sa na niečo opýtať- Neviem či to tu bolo v poslednej dobe diskutované, ale zaujíma ma tá súťaž na opravu trolejbusov rádu 14Tr a 15Tr, TrM. Hovorili sa, že behom septembra bude známe, ktorá firma sa toho ujme. Koniec septembr a a stále nič. DPB tú súťaž zrušil alebo ju odložili? ? za odpoveď
Reply on: kecho #92572:

83-2605
84-4837/4, 4849/7
88-1202/5, 1212/6
92-4398/5, 4803/7
93-4815
99-4123/8, 4136
196-2403

ine postrehy:
21-1603/16, 1637, 1306
41-3518/1
53-2725
61-2400/7, 2634, 2641
74-2637/5, 2509/6, 2610, 2613
98-4210/1, 4390/2, 4866/3, 4842/9, 4394/10, 1812/12
204-6264
209-6296, 6298
Reply on: kubo_99 #92615:
Preklep,ospravedlňujem sa.Má to byť 2405.
Reply on: kuko1 #92605:
Odkiaľ si zobral to číslo 2406, včera som s ním išiel a to bolo jedna krásna rýchla plynulá jazda. Tak netrep sprostosti ☠
Reply on: MacGiver #92612:
Neboj aj to bude ? .
Reply on: MacGiver #92611:
Škoda že ten "celkom nový" autobus už má 11 rokov a vidáva hrôzostrašné zvuky ako všetky ikarusy.Však ja čakám kedy sa všetky ikarusy na čele s 4869 rozpadnú ako ten traktor v novinách na jojke ? .
Reply on: kuko1 #92610:
to by najprv musel jazdiť na DD ?
Reply on: kuko1 #92610:
čo? to hádam nie ? , ved to je "celkom nový" autobus preradený do 4DP ?
Reply on: MacGiver #92609:
Díkes.Raz sa jej katapultujú do pána Záhradníka ? .
Reply on: kuko1 #92608:
áno.
Reply on: MacGiver #92607:
Aha tým som dnes nešiel.Však čo čakať od 2823.Ešte sa jej pri otváraní sekajú 2. dvere?
Reply on: kuko1 #92605:
a ešte by som k nim pridal aj #4866. Dnes som ním šiel a taký divný zvuk vydával, ako keby sa mal hneď rozpadnúť. A bol v ňom nejaký divný zápach, hlavne v zadnej časti, pri posledných dverách. ?
Reply on: JamaVOku #92599:
a kedy dojdu tie uzasne citara na 21/63? ?
Reply on: richardhudec #92602:
Podobne sú na tom: 4805,2635,2406.

Tak tie citelisi-pôjdem niekedy s nimi na L50.A vzadu ma sklamali chýba mi tam to čo má tedom: Motorová veža,Tri učupené sedadlá za poslednými dverami.Citelis tam má až "jednu" tyčku a ten lacný žltý plech to má byť čo?A ešte v strede my chýba tedomovská vec: Výklopné sedačky a pásy (automatické) pre invalidov.Takže moje hodnotenie nových busov:1.Miesto: Tedom-87%.2.Miesto:Citelis-79%.3.Miesto: Sor-61%.
Takže tak.Tedomy sú asi najkrajšie.
Reply on: luky133 #92603:
No už som pochopil. Sorry. ?
Reply on: TeBeCe #92585:
A potom tam malo čo jazdiť? Sa mala kompeltne posilniť 133?
Re #92584 Mike: Vložené poradia... To pôjde medzi tým časom ešte niečo alebo pôjde 1+1? Pokiaľ viem 6:52 nie je až tak vyťažený to skôr 6:59... ?
#1629
Dnes ked som s tymto autobusom isiel zo skoly okolo 16 hod., tak koli neskutocnemu trhaniu, ktore sa nepozdavalo ani ostatnym cestujucim hlavne pri rozbiehani, ale aj pri dalsej jazde, som konstatoval, ze tento autobus nevydrzi uz ani 3 hodiny a ze preco to ten vodic neodstavi...Pred asi pol hodinou som dostal echo, ze sa stala nejaka mimoriadna udalost/nehoda v okolo Racianskeho myta a co som nevidel na Legionarskej smer Racko??? Hasicov, policiu, odklonenu dopravu a ? 1629 ? obsypanu tym "pieskom" ktorym to tam ASA posypala, aby tie litre oleja, ktore sa vyliali z busu nepotiekli do kanalov...

? MOZEME BYT RADI, ZE SA NEOPAKOVALA SITUACIA ZO ZASTAVKY HROBONOVA KEDY VYTECENA NAFTA (v tomto pripade olej) NA MOTOR SPOSOBIL POZIAR A DALSIE OHROZENIE CESTUJUCICH, AKO AJ OSTATNYCUCASTNIKOV CESTNEJ PREMAVKY ?

Takze kto moze za tuto nehodu okrem nasich uzasnych dielni??? Na 95 percent si trufnem povedat, ze aj vodic, ktory musel citit, ze nieco nie je v poriadku, ked sa o tom uz aj obycajni cetujuci rozpravali, ze to je divne, ako to trase... ?

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
po 17tej za zastavkou kooperativa smer TrMy doslo v useku tych dvoch po sebe iducich svetlach k nehode, co malo za nasledok zdrzanie minimalne deviatich trolejbusov. aspon par fotiek na vlacik:
http://www.emdi.sk/upload/29092009895.jpg http://www.emdi.sk/upload/29092009896.jpg http://www.emdi.sk/upload/29092009897.jpg
http://www.emdi.sk/upload/29092009898.jpg http://www.emdi.sk/upload/29092009899.jpg ... pardon za maly spam.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.