Reply on: Tomas #9150:
napodobnim postoj niektorych ludi zodpovednych za stav dopravy v meste: kam cestuju ? za zabavou ? ak maju peniaze na zabavu, tak maju aj na taxik...PS: tento vyrok nie je mojim osobnym nazorom, osobne by som obmedzil mnozstvo taxikarskych licencii, je ich tu podla mna vela


spokojný čitateľ
Minule som videl na novom kĺbovom trolejbuse (663x, linka 212) na zadnom skle reklamu na Kaufland v Bratislave, tuším má Trnavskej ceste. Neviete kde presne? Už je otvorený? Pôvodne mal byť jeden v Dúbravke.