Reply on: Tomas #9150:
napodobnim postoj niektorych ludi zodpovednych za stav dopravy v meste: kam cestuju ? za zabavou ? ak maju peniaze na zabavu, tak maju aj na taxik...PS: tento vyrok nie je mojim osobnym nazorom, osobne by som obmedzil mnozstvo taxikarskych licencii, je ich tu podla mna vela


J
Včera po 22:00 frčal záložák na 89 spod mosta (Ik435). Išiel tak rýchlo, že som si nestihol číslo pozrieť