Novinky od septembra:
Do Petržalky idú z 2 kolóny vozy: 2800 2801 2811 2816 2817 2822 2823 2824 2826 2827.?
Na 2 kolóne podľa nového budú na naftových vozoch 3vodici nie iba 2!
2711 na linke 77 voľakde pri spaľovni rozbitý predok voz sa asi vyradí.
?
Dnes mala krátka CNG Karosa 2711 vo Vlčom hrdle nehodu, akurát to odstraňujú (polícia + dopr. dispečing). Nešlo o nič vážne, autobus pri vychádzaní zo zastávky smer mesto pri točení do ostrého pravotočivého oblúka nabral osobné auto (možno mu tam vletel, detaily nepoznám, ale zrazili sa). 2711 má poškodený predný ľavý roh, ale jedná sa len o menšie škody v dolnej časti. Zranený by nemal byť nikto... Pravdepodobne sa jednalo o linku 77, ale nie som si istý... Kto viete viac, doplňte ?
Dúfam aj ja že bude za to postihnutý, prajem mu to zato že sa zachoval ako arogantný...... JA sa zasa vrelo a srdečne chcem poďakovať pánu šoférovi 6302 na 207/4 zato že na Kollárko smer Ružová dolina namiesto 14.41 prišiel až 14.51-10 minút si dovolil meškať. Keby sa za takéto veľké bezpríčinné meškania zaviedli zrážky z odmien, asi by si to rozmysleli s tým serinkaním sa a s poflakovaním. ? ?
9/5 7904+7903
5/2 7937+7938
95-4801 4813 4822
50-2800 ?
39-1813 ?
50-2638-AS 13.18cca, buď vypadol spoj alebo pani šoférka 10-minút meškala...
Dnes:
- ZV 4825 po 6 hod. hradil linku 68/3, neskôr sa napojil 4133
- 4115 po 8 hod. vypadol z linky 99/2, po 9 hod. ho nahradil ZV R1504
- 1221 doobeda vypadol z linky 96/5, nahradil ho 1209
- ZV 2639 po 14 hod. hradil linku 50/6
- 1201 okolo 15 hod. vypadol z linky 88/1, nahradil ho ZV 1811
- ZV R1656 po 15 hod. hradil linku 78/6
- ZV 2631 po 15 hod. vypadol z linky 83/5
- 3700 po 16 hod. vypadol z linky 37/6, nahradil ho ZV R1656
- ZV R1660 po 16 hod. hradil linku 87/3
- 4810 po 16 hod. vypadol z linky 68/11, nahradil ho ZV 2639
- 4112 po 17 hod. vypadol z linky 91/6
"DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM" ? ? ?
Panovi vodicovi na L68 - 4835 smer Vozovna Petrzalka,zastavka Svabinskeho, cas: 21:10...zato ze pan vodic nezastavil na zastavke aj ked tato zastavka nie je na znamenie a ani som nestal za stlpom verejneho osvetlenie takze ma musel vidiet, stal som riadne na zastavke a mimo mna tam boli dalsi dvaja ludia. Budem velmi rad ak pan vodic bude potrestany a pride o premie i ked nie som pomstichtivy clovek ale hlavnou naplnou DPB je zabezpecit dopravu z bodu A do bodu B. Neplatim si 63 euro na 90 dni na to aby som stal na zastavke a autobus mi nezastavil. Samozrejme dispecing bol okamzite upovedomeny a staznost poslana do DPB a samozrejme aj osobne pojdem do DPB aby bol vodic potrestany. Viem prehltnut vselico ako ked vodic privre ludi do dveri alebo nepocka dobiehajuceho alebo skore odchody ale toto je uz moc. Najviac lutujem to ze som nepostrehol kto sedel za volantom, nie z dovodu aby som sa pomstil ale videl kto to bol za sedlaka a kto berie peniaze za NIC. Mozno preto vyuziva stale menej a menej ludi MHD pretoze pravdepodobnost ze sa niekam dostanu z A do B vcas je mizerna.
mame zlatych kolegou...kolega z autobusu 901 vyhodil kolegu s platnou elektricenkou,,,ako bolo na nastenke vsade napisane ze plati pre zamestnancou v dopravneho podniku,,,vrela vdaka mu za jeho spravanie asi je zle informovany...vdaka nemu kolega nestihol striedanie pod novym mostom... ? akoze nechapem,,,mne preistotu ani nezastavil na zastavke... ? asi sa mu lepsie vozi 4 ludi.. ?
V najnovsom diely relacie Nastupte prosim bol zaber aj na vozovnu Petrzalka (v reportazi o cisteni vozidiel) a boli tam odstavene vsetky klbove BB Karosy, takze zrejme su este vsetky tu..
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
JohnyButrel
9/5 7904+7903
5/2 7937+7938
95-4801 4813 4822
50-2800 ?
39-1813 ?
50-2638-AS 13.18cca, buď vypadol spoj alebo pani šoférka 10-minút meškala...